icon-arrow-left-mob-search
Підволочиськicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Підволочиськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Підволочиськ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Підволочиськ - Лодзь , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Підволочиськ

В Підволочиськ знаходиться 96 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ в місті Підволочиськ , яка знаходиться за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А . У день вона обслуговує 2812 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 58 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Підволочиськ

Автобусними перевезеннями з Підволочиськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lux-Reisen , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Підволочиськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 58 грн, а найдорожчий 1515. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Підволочиськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Підволочиськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Підволочиськ
Кількість автостанцій в країні96
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста58
Найдешевший квиток58
Найдорожчий квиток1515
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникLux-Reisen
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Підволочиськ

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Підволочиськ