Квитки на автобус з м. Ладижин

Список рейсів з м. Ладижин


Розклад автовокзалів і автостанцій Ладижин

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ладижин . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ладижин - Ободівка , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ладижин

В Ладижин знаходиться 40 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Ladиzhin в місті Ладижин , яка знаходиться за адресою вулиця Процишина; будинок 10 . У день вона обслуговує 116 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 21 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Ладижин

Автобусними перевезеннями з Ладижин займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Бойко І.І. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон-23 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ладижин

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 32 грн, а найдорожчий 335. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ладижин

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ладижин і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ладижин
Кількість автостанцій в країні40
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста21
Найдешевший квиток32
Найдорожчий квиток335
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Бойко І.І.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Ladиzhin

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Ладижин