Квитки на автобус з м. Запоріжжя

Список рейсів з м. Запоріжжя


Розклад автовокзалів і автостанцій Запоріжжя

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Запоріжжя . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Запоріжжя - Київ , по цьому маршруту відправляється 5777 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Запоріжжя

В Запоріжжя знаходиться 8901 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Запоріжжя , яка знаходиться за адресою проспект Соборний; будинок 20 . У день вона обслуговує 3167 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 567 інших населених пунктів в 9 країнах.

Перевізники Запоріжжя

Автобусними перевезеннями з Запоріжжя займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Запоріжавтотранс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес (18) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Запоріжжя

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 3360. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Запоріжжя

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Запоріжжя і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Запоріжжя
Кількість автостанцій в країні8901
Частота рейсів на тиждень5777
Можна поїхати в міста567
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток3360
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни9
Найпопулярніший перевізникЗапоріжавтотранс
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Запоріжжя