Розклад автовокзалів і автостанцій Татарбунари

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Татарбунари. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Татарбунари - Київ , по цьому маршруту відправляється 195 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Татарбунари

В Татарбунари знаходиться 57 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка Ресторан Тиха Поляна в місті Татарбунари , яка знаходиться за адресою вулиця Степова . У день вона обслуговує 158 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 22 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Татарбунари

Автобусними перевезеннями з Татарбунари займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Пєхотін В.С , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Татарбунари

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 2760. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Татарбунари

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Татарбунари і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Татарбунари
Кількість автостанцій в країні57
Частота рейсів на тиждень195
Можна поїхати в міста22
Найдешевший квиток400
Найдорожчий квиток2760
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникПідприємець Пєхотін В.С
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка Ресторан Тиха Поляна