Квитки на автобус Київ – Татарбунари

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Татарбунари


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Татарбунари ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Татарбунари.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Татарбунари — Київ.

Автобусні рейси Київ – Татарбунари

Автобуси Київ – Татарбунари відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Татарбунари автобусом можна за 9 ч 45 мин. Відстань між містами становить 622 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Татарбунари

В середньому ціна квитка становить 437 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 482 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Татарбунари

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 285 квитків Київ – Татарбунари.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Татарбунари займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Татарбунари

В місті Татарбунари знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Ресторан Тиха Поляна , що знаходится за адресою вулиця Степова .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Татарбунари
Середня ціна квитка437 грн
Найдорожчий квиток482 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс9 ч 45 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку4
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439