Квитки на автобус з м. Немирів

Список рейсів з м. Немирів


Розклад автовокзалів і автостанцій Немирів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Немирів . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Немирів - Пшемисль , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Немирів

В Немирів знаходиться 553 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Немирів в місті Немирів , яка знаходиться за адресою вулиця Горького; будинок 10 . У день вона обслуговує 1355 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 114 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Немирів

Автобусними перевезеннями з Немирів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lux-Reisen , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Немирів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 39 грн, а найдорожчий 2112. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Немирів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Немирів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Немирів
Кількість автостанцій в країні553
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста114
Найдешевший квиток39
Найдорожчий квиток2112
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникLux-Reisen
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Немирів

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Немирів