Список рейсів з м. Первомайськ

Список рейсів до м. Первомайськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Первомайськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Первомайськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Первомайськ - Київ , по цьому маршруту відправляється 400 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Первомайськ

В Первомайськ знаходиться 590 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Первомайськ в місті Первомайськ , яка знаходиться за адресою вулиця Миколи Вінграновського; будинок 8 . У день вона обслуговує 1806 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 178 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Первомайськ

Автобусними перевезеннями з Первомайськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Оріон-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Неоплан . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Первомайськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 34 грн, а найдорожчий 13424. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Первомайськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Первомайськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Первомайськ
Кількість автостанцій в країні590
Частота рейсів на тиждень400
Можна поїхати в міста178
Найдешевший квиток34
Найдорожчий квиток13424
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникОріон-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Первомайськ