Квитки на автобус Южноукраїнськ – Первомайськ

Список рейсів на завтра по напрямку Южноукраїнськ – Первомайськ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Южноукраїнськ – Первомайськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Южноукраїнськ, розклад автобусів з м. Первомайськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Первомайськ — Южноукраїнськ.

Автобусні рейси Южноукраїнськ – Первомайськ

Автобуси Южноукраїнськ – Первомайськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 219 рейсів. Дістатися з міста Южноукраїнськ в місто Первомайськ автобусом можна за 0 ч 40 мин. Відстань між містами становить 42 км.

Вартість квитків на автобус Южноукраїнськ – Первомайськ

В середньому ціна квитка становить 65 грн. Найдешевший квиток коштує 34 грн, а найдорожчий 150 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Южноукраїнськ – Первомайськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9 квитків Южноукраїнськ – Первомайськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Южноукраїнськ і Первомайськ займається 21 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Южноукраїнськ

В місті Южноукраїнськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Южноукраїнськ , що знаходится за адресою вулиця Дружби Народів; будинок 27 .

Автостанції Первомайськ

В місті Первомайськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Первомайськ , що знаходится за адресою вулиця Миколи Вінграновського; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Южноукраїнськ – Первомайськ
Середня ціна квитка65 грн
Найдорожчий квиток150 грн
Найдешевший квиток34 грн
Найшвидший рейс0 ч 40 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку21
Місто Южноукраїнськ пов’язане з автостанціями683