Квитки на автобус Умань – Первомайськ

Список рейсів на завтра по напрямку Умань – Первомайськ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Умань – Первомайськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Умань, розклад автобусів з м. Первомайськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Первомайськ — Умань.

Автобусні рейси Умань – Первомайськ

Автобуси Умань – Первомайськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 68 рейсів. Дістатися з міста Умань в місто Первомайськ автобусом можна за 1 ч 25 мин. Відстань між містами становить 110 км.

Вартість квитків на автобус Умань – Первомайськ

В середньому ціна квитка становить 152 грн. Найдешевший квиток коштує 100 грн, а найдорожчий 250 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Умань – Первомайськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 27 квитків Умань – Первомайськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Умань і Первомайськ займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Автостанції Первомайськ

В місті Первомайськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Первомайськ , що знаходится за адресою вулиця Миколи Вінграновського; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Умань – Первомайськ
Середня ціна квитка152 грн
Найдорожчий квиток250 грн
Найдешевший квиток100 грн
Найшвидший рейс1 ч 25 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку11
Місто Умань пов’язане з автостанціями1506