Квитки на автобус Первомайськ – Голованівськ

Список рейсів на завтра по напрямку Первомайськ – Голованівськ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Первомайськ – Голованівськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Первомайськ, розклад автобусів з м. Голованівськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Голованівськ — Первомайськ.

Автобусні рейси Первомайськ – Голованівськ

Автобуси Первомайськ – Голованівськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Первомайськ в місто Голованівськ автобусом можна за 1 ч 10 мин. Відстань між містами становить 56 км.

Вартість квитків на автобус Первомайськ – Голованівськ

В середньому ціна квитка становить 65 грн. Найдешевший квиток коштує 60 грн, а найдорожчий 70 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Первомайськ – Голованівськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Первомайськ – Голованівськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Первомайськ і Голованівськ займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Первомайськ

В місті Первомайськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Первомайськ , що знаходится за адресою вулиця Миколи Вінграновського; будинок 8 .

Автостанції Голованівськ

В місті Голованівськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Голованівськ , що знаходится за адресою вулиця Леніна; будинок 88 .

Зведена інформація по напрямку Первомайськ – Голованівськ
Середня ціна квитка65 грн
Найдорожчий квиток70 грн
Найдешевший квиток60 грн
Найшвидший рейс1 ч 10 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку2
Місто Первомайськ пов’язане з автостанціями707