Розклад автовокзалів і автостанцій Іршава

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Іршава. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Іршава - Мукачево , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Іршава

В Іршава знаходиться 69 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Іршава в місті Іршава , яка знаходиться за адресою вулиця Гагаріна; будинок 42 . У день вона обслуговує 128 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 29 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Іршава

Автобусними перевезеннями з Іршава займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Мукачівське Атп 12106 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз Ао79.23 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Іршава

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 1716. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Іршава

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Іршава і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Іршава
Кількість автостанцій в країні69
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста29
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток1716
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникМукачівське Атп 12106
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція Іршава