Список рейсів до м. Дунаївці

Розклад автовокзалів і автостанцій Дунаївці

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Дунаївці. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Дунаївці - Блоне , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Дунаївці

В Дунаївці знаходиться 56 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Дунаївці в місті Дунаївці , яка знаходиться за адресою вулиця Шевченко; будинок 109А . У день вона обслуговує 146 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 29 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Дунаївці

Автобусними перевезеннями з Дунаївці займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lux-Reisen , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Volvo B12-600 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Дунаївці

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 36 грн, а найдорожчий 1255. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Дунаївці

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Дунаївці і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Дунаївці
Кількість автостанцій в країні56
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста29
Найдешевший квиток36
Найдорожчий квиток1255
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникLux-Reisen
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Дунаївці