Квитки на автобус Кам'янець-Подільський – Дунаївці

Список рейсів на завтра по напрямку Кам'янець-Подільський – Дунаївці


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кам'янець-Подільський – Дунаївці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кам'янець-Подільський, розклад автобусів з м. Дунаївці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дунаївці — Кам'янець-Подільський.

Автобусні рейси Кам'янець-Подільський – Дунаївці

Автобуси Кам'янець-Подільський – Дунаївці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 327 рейсів. Дістатися з міста Кам'янець-Подільський в місто Дунаївці автобусом можна за 0 ч 35 мин. Відстань між містами становить 37 км.

Вартість квитків на автобус Кам'янець-Подільський – Дунаївці

В середньому ціна квитка становить 44 грн. Найдешевший квиток коштує 36 грн, а найдорожчий 68 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кам'янець-Подільський – Дунаївці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 8 квитків Кам'янець-Подільський – Дунаївці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кам'янець-Подільський і Дунаївці займається 36 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кам'янець-Подільський

В місті Кам'янець-Подільський знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кам'янець-Подільський , що знаходится за адресою вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 .

Автостанції Дунаївці

В місті Дунаївці знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Дунаївці , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 109А .

Зведена інформація по напрямку Кам'янець-Подільський – Дунаївці
Середня ціна квитка44 грн
Найдорожчий квиток68 грн
Найдешевший квиток36 грн
Найшвидший рейс0 ч 35 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку36
Місто Кам'янець-Подільський пов’язане з автостанціями1033