Список рейсів з м. Славута

Список рейсів до м. Славута

Розклад автовокзалів і автостанцій Славута

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Славута. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Славута - Нараївка , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Славута

В Славута знаходиться 309 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Славутський в місті Славута , яка знаходиться за адресою вулиця площа Шевченка; будинок 13 . У день вона обслуговує 1102 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 118 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Славута

Автобусними перевезеннями з Славута займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Славута-Тран-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Паз-32053 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Славута

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 1751. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Славута

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Славута і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Славута
Кількість автостанцій в країні309
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста118
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток1751
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникСлавута-Тран-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Славутський