icon-arrow-left-mob-search
Яготинicon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back
Розклад автовокзалів і автостанцій Яготин

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Яготин . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Яготин - Лодзь , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Яготин

В Яготин знаходиться 14 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Яготин в місті Яготин , яка знаходиться за адресою Яготин . У день вона обслуговує 18 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 7 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Яготин

Автобусними перевезеннями з Яготин займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Авто-Гарант-08 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Яготин

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 37 грн, а найдорожчий 786. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Яготин

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Яготин і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Яготин
Кількість автостанцій в країні14
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста7
Найдешевший квиток37
Найдорожчий квиток786
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникАвто-Гарант-08
Найпопулярніша автостанція в країніЯготин

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Яготин