Список рейсов из г. Хорол

Список рейсов в г. Хорол

Розклад автовокзалів і автостанцій Хорол

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Хорол. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Хорол - Жешув , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Хорол

В Хорол знаходиться 432 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Хорол-2 в місті Хорол , яка знаходиться за адресою вулиця Глубокодолінская; будинок 27 . У день вона обслуговує 369 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 92 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Хорол

Автобусними перевезеннями з Хорол займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Стецик Т.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Хорол

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 19 грн, а найдорожчий 1691. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Хорол

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Хорол і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Хорол
Кількість автостанцій в країні432
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста92
Найдешевший квиток19
Найдорожчий квиток1691
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникПідприємець Стецик Т.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Хорол-2