Розклад автовокзалів і автостанцій Кривое Озеро

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кривое Озеро. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кривое Озеро - Джулинка , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кривое Озеро

В Кривое Озеро знаходиться 66 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кривий Thun в місті Кривое Озеро , яка знаходиться за адресою вулиця Куйбишева; дім 3 . У день вона обслуговує 130 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 31 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Кривое Озеро

Автобусними перевезеннями з Кривое Озеро займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Оріон-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кривое Озеро

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 31 грн, а найдорожчий 350. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кривое Озеро

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кривое Озеро і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кривое Озеро
Кількість автостанцій в країні66
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста31
Найдешевший квиток31
Найдорожчий квиток350
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникОріон-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Кривий Thun