Розклад автовокзалів і автостанцій Східниця

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Східниця. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Східниця - Львів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Східниця

В Східниця знаходиться 18 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Східниця в місті Східниця , яка знаходиться за адресою вулиця Золота Баня; будинок 1А . У день вона обслуговує 18 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 10 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Східниця

Автобусними перевезеннями з Східниця займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Львівське Апт-14631 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Східниця

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 26 грн, а найдорожчий 550. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Східниця

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Східниця і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Східниця
Кількість автостанцій в країні18
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста10
Найдешевший квиток26
Найдорожчий квиток550
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникЛьвівське Апт-14631
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція Східниця