Квитки на автобус Східниця – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Східниця – Київ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Східниця – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Східниця, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Східниця.

Автобусні рейси Східниця – Київ

Автобуси Східниця – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Східниця в місто Київ автобусом можна за 12 ч 15 мин. Відстань між містами становить 636 км.

Вартість квитків на автобус Східниця – Київ

В середньому ціна квитка становить 550 грн. Найдешевший квиток коштує 550 грн, а найдорожчий 550 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Східниця – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Східниця – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Східниця і Київ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Східниця

В місті Східниця знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Східниця , що знаходится за адресою вулиця Золота Баня; будинок 1А .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Східниця – Київ
Середня ціна квитка550 грн
Найдорожчий квиток550 грн
Найдешевший квиток550 грн
Найшвидший рейс12 ч 15 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Східниця пов’язане з автостанціями121