Список рейсів з м. Полтава

Список рейсів до м. Полтава

Розклад автовокзалів і автостанцій Полтава

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Полтава. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Полтава - Київ , по цьому маршруту відправляється 1957 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Полтава

В Полтава знаходиться 6138 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава в місті Полтава , яка знаходиться за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 . У день вона обслуговує 5622 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 936 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Полтава

Автобусними перевезеннями з Полтава займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Каленiченко Н.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Рута (19) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Полтава

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 3699. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Полтава

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Полтава і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Полтава
Кількість автостанцій в країні6138
Частота рейсів на тиждень1957
Можна поїхати в міста936
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток3699
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникПідприємець Каленiченко Н.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Полтава