Квитки на автобус Новоград-Волинський – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Новоград-Волинський – Полтава


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Звягель – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Звягель, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Звягель.

Автобусні рейси Звягель – Полтава

Автобуси Звягель – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Звягель в місто Полтава автобусом можна за 9 ч 40 мин. Відстань між містами становить 605 км.

Вартість квитків на автобус Звягель – Полтава

В середньому ціна квитка становить 367 грн. Найдешевший квиток коштує 367 грн, а найдорожчий 367 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Звягель – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Звягель – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Звягель і Полтава займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Звягель – Полтава
Середня ціна квитка367 грн
Найдорожчий квиток367 грн
Найдешевший квиток367 грн
Найшвидший рейс9 ч 40 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Звягель пов’язане з автостанціями1051