Розклад автовокзалів і автостанцій Яворів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Яворів. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Яворів - Мостиська , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Яворів

В Яворів знаходиться 54 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Iavorov в місті Яворів , яка знаходиться за адресою вулиця Маковея; будинок 66 . У день вона обслуговує 230 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 29 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Яворів

Автобусними перевезеннями з Яворів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Trans-Europa , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Яворів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 24 грн, а найдорожчий 800. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Яворів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Яворів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Яворів
Кількість автостанцій в країні54
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста29
Найдешевший квиток24
Найдорожчий квиток800
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникTrans-Europa
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Iavorov