Список рейсів з м. Вознесенськ

Список рейсів до м. Вознесенськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Вознесенськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Вознесенськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Вознесенськ - Київ , по цьому маршруту відправляється 681 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Вознесенськ

В Вознесенськ знаходиться 550 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Вознесенськ в місті Вознесенськ , яка знаходиться за адресою вулиця Київська; будинок 148 . У день вона обслуговує 1259 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 184 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Вознесенськ

Автобусними перевезеннями з Вознесенськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Оріон-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Неоплан . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Вознесенськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 25 грн, а найдорожчий 13424. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Вознесенськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Вознесенськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Вознесенськ
Кількість автостанцій в країні550
Частота рейсів на тиждень681
Можна поїхати в міста184
Найдешевший квиток25
Найдорожчий квиток13424
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникОріон-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Вознесенськ