Квитки на автобус Луцьк – Вознесенськ

Список рейсів на завтра по напрямку Луцьк – Вознесенськ


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Луцьк – Вознесенськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Луцьк, розклад автобусів з м. Вознесенськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вознесенськ — Луцьк.

Автобусні рейси Луцьк – Вознесенськ

Автобуси Луцьк – Вознесенськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Луцьк в місто Вознесенськ автобусом можна за 14 ч 15 мин. Відстань між містами становить 672 км.

Вартість квитків на автобус Луцьк – Вознесенськ

В середньому ціна квитка становить 682 грн. Найдешевший квиток коштує 682 грн, а найдорожчий 682 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Луцьк – Вознесенськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Луцьк – Вознесенськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Луцьк і Вознесенськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Автостанції Вознесенськ

В місті Вознесенськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Вознесенськ , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 148 .

Зведена інформація по напрямку Луцьк – Вознесенськ
Середня ціна квитка682 грн
Найдорожчий квиток682 грн
Найдешевший квиток682 грн
Найшвидший рейс14 ч 15 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку1
Місто Луцьк пов’язане з автостанціями1263