Квитки на автобус Миколаїв – Вознесенськ

Список рейсів на завтра по напрямку Миколаїв – Вознесенськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Миколаїв – Вознесенськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Миколаїв, розклад автобусів з м. Вознесенськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вознесенськ — Миколаїв.

Автобусні рейси Миколаїв – Вознесенськ

Автобуси Миколаїв – Вознесенськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 55 рейсів. Дістатися з міста Миколаїв в місто Вознесенськ автобусом можна за 1 ч 0 мин. Відстань між містами становить 105 км.

Вартість квитків на автобус Миколаїв – Вознесенськ

В середньому ціна квитка становить 106 грн. Найдешевший квиток коштує 70 грн, а найдорожчий 180 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Миколаїв – Вознесенськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 85 квитків Миколаїв – Вознесенськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Миколаїв і Вознесенськ займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Автостанції Вознесенськ

В місті Вознесенськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Вознесенськ , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 148 .

Зведена інформація по напрямку Миколаїв – Вознесенськ
Середня ціна квитка106 грн
Найдорожчий квиток180 грн
Найдешевший квиток70 грн
Найшвидший рейс1 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку9
Місто Миколаїв пов’язане з автостанціями1419