Розклад автовокзалів і автостанцій Бурштин

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бурштин. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бурштин - Варшава , по цьому маршруту відправляється 162 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бурштин

В Бурштин знаходиться 57 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Bus Amber в місті Бурштин , яка знаходиться за адресою вулиця Міцкевича; будинок 43 . У день вона обслуговує 121 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 20 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Бурштин

Автобусними перевезеннями з Бурштин займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Ad Euro-Trans , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes 1223 L . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бурштин

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 90 грн, а найдорожчий 1339. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бурштин

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бурштин і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бурштин
Кількість автостанцій в країні57
Частота рейсів на тиждень162
Можна поїхати в міста20
Найдешевший квиток90
Найдорожчий квиток1339
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникAd Euro-Trans
Найпопулярніша автостанція в країніBus Amber