Список рейсів з м. Стрий

Список рейсів до м. Стрий

Розклад автовокзалів і автостанцій Стрий

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Стрий. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Стрий - Варшава , по цьому маршруту відправляється 411 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Стрий

В Стрий знаходиться 1072 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий в місті Стрий , яка знаходиться за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б . У день вона обслуговує 2809 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 220 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Стрий

Автобусними перевезеннями з Стрий займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Nikolo , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон (30 + 25) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Стрий

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 15 грн, а найдорожчий 5466. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Стрий

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Стрий і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Стрий
Кількість автостанцій в країні1072
Частота рейсів на тиждень411
Можна поїхати в міста220
Найдешевший квиток15
Найдорожчий квиток5466
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникNikolo
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Стрий