Список рейсов из г. Лубни

Список рейсов в г. Лубни

Розклад автовокзалів і автостанцій Лубни

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Лубни. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Лубни - Київ , по цьому маршруту відправляється 650 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Лубни

В Лубни знаходиться 1065 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Лубни в місті Лубни , яка знаходиться за адресою проспект Володимирський; будинок 157 . У день вона обслуговує 2735 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 285 інших населених пунктів в 8 країнах.

Перевізники Лубни

Автобусними перевезеннями з Лубни займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Лубни

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 2256. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Лубни

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Лубни і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Лубни
Кількість автостанцій в країні1065
Частота рейсів на тиждень650
Можна поїхати в міста285
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток2256
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни8
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Лубни