Квитки на автобус Лубни – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Лубни – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лубни – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лубни, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Лубни.

Автобусні рейси Лубни – Київ

Автобуси Лубни – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 73 рейсів. Дістатися з міста Лубни в місто Київ автобусом можна за 2 ч 20 мин. Відстань між містами становить 219 км.

Вартість квитків на автобус Лубни – Київ

В середньому ціна квитка становить 171 грн. Найдешевший квиток коштує 95 грн, а найдорожчий 250 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лубни – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 650 квитків Лубни – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лубни і Київ займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лубни

В місті Лубни знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Лубни , що знаходится за адресою проспект Володимирський; будинок 157 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Лубни – Київ
Середня ціна квитка171 грн
Найдорожчий квиток250 грн
Найдешевший квиток95 грн
Найшвидший рейс2 ч 20 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку5
Місто Лубни пов’язане з автостанціями848