Список рейсів з м. Володимир-Волинський

Список рейсів до м. Володимир-Волинський

Розклад автовокзалів і автостанцій Володимир-Волинський

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Володимир-Волинський. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Володимир-Волинський - Варшава , по цьому маршруту відправляється 368 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Володимир-Волинський

В Володимир-Волинський знаходиться 366 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Володимир-Волинський в місті Володимир-Волинський , яка знаходиться за адресою вулиця Данила Галицького; будинок 14 . У день вона обслуговує 5019 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 175 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Володимир-Волинський

Автобусними перевезеннями з Володимир-Волинський займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Володимир-Волинський

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 1647. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Володимир-Волинський

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Володимир-Волинський і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Володимир-Волинський
Кількість автостанцій в країні366
Частота рейсів на тиждень368
Можна поїхати в міста175
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток1647
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Володимир-Волинський