Список рейсов из г. Борзна

Список рейсов в г. Борзна

Розклад автовокзалів і автостанцій Борзна

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Борзна. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Борзна - Ніжин , по цьому маршруту відправляється 117 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Борзна

В Борзна знаходиться 2 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Борзна в місті Борзна , яка знаходиться за адресою Борзна . У день вона обслуговує 22 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 2 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Борзна

Автобусними перевезеннями з Борзна займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Автолюкс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Лаз . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Борзна

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 58 грн, а найдорожчий 162. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Борзна

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Борзна і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Борзна
Кількість автостанцій в країні2
Частота рейсів на тиждень117
Можна поїхати в міста2
Найдешевший квиток58
Найдорожчий квиток162
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникАвтолюкс
Найпопулярніша автостанція в країніБорзна