Список рейсів з м. Новомосковськ

Список рейсів до м. Новомосковськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Новомосковськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Новомосковськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Новомосковськ - Москва , по цьому маршруту відправляється 3734 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Новомосковськ

В Новомосковськ знаходиться 848 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Новомосковськ-1» в місті Новомосковськ , яка знаходиться за адресою вулиця 195-ї Стрілецької Дивізії; будинок 1А . У день вона обслуговує 1376 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 121 інших населених пунктів в 4 країнах.

Перевізники Новомосковськ

Автобусними перевезеннями з Новомосковськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Соловйова Л. А. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес (М'Я) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Новомосковськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 21 грн, а найдорожчий 1700. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Новомосковськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Новомосковськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Новомосковськ
Кількість автостанцій в країні848
Частота рейсів на тиждень3734
Можна поїхати в міста121
Найдешевший квиток21
Найдорожчий квиток1700
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни4
Найпопулярніший перевізникПідприємець Соловйова Л. А.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал «Новомосковськ-1»