Квитки на автобус Новомосковськ – Слов'янськ

Список рейсів на завтра по напрямку Новомосковськ – Слов'янськ


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Новомосковськ – Слов'янськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Новомосковськ, розклад автобусів з м. Слов'янськ.

Автобусні рейси Новомосковськ – Слов'янськ

Автобуси Новомосковськ – Слов'янськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Новомосковськ в місто Слов'янськ автобусом можна за 6 ч 30 мин. Відстань між містами становить 208 км.

Вартість квитків на автобус Новомосковськ – Слов'янськ

В середньому ціна квитка становить 393 грн. Найдешевший квиток коштує 393 грн, а найдорожчий 393 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Новомосковськ – Слов'янськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Новомосковськ – Слов'янськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Новомосковськ і Слов'янськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Новомосковськ

В місті Новомосковськ знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Новомосковськ-1» , що знаходится за адресою вулиця 195-ї Стрілецької Дивізії; будинок 1А .

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Зведена інформація по напрямку Новомосковськ – Слов'янськ
Середня ціна квитка393 грн
Найдорожчий квиток393 грн
Найдешевший квиток393 грн
Найшвидший рейс6 ч 30 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку1
Місто Новомосковськ пов’язане з автостанціями480