Список рейсів з м. Переяслав-Хмельницький

Список рейсів до м. Переяслав-Хмельницький

Розклад автовокзалів і автостанцій Переяслав-Хмельницький

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Переяслав-Хмельницький. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Переяслав-Хмельницький - Кельце , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Переяслав-Хмельницький

В Переяслав-Хмельницький знаходиться 180 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка «Супермаркет АТБ» в місті Переяслав-Хмельницький , яка знаходиться за адресою вулиця Богдана Хмельницького; будинок 104 . У день вона обслуговує 1475 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 90 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Переяслав-Хмельницький

Автобусними перевезеннями з Переяслав-Хмельницький займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Переяслав-Хмельницький

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 151 грн, а найдорожчий 1909. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Переяслав-Хмельницький

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Переяслав-Хмельницький і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Переяслав-Хмельницький
Кількість автостанцій в країні180
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста90
Найдешевший квиток151
Найдорожчий квиток1909
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникПідприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка «Супермаркет АТБ»