Квитки на автобус Київ – Переяслав-Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Переяслав-Хмельницький


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Переяслав ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Переяслав.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Переяслав — Київ.

Автобусні рейси Київ – Переяслав

Автобуси Київ – Переяслав відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 826 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Переяслав автобусом можна за 0 ч 55 мин. Відстань між містами становить 96 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Переяслав

В середньому ціна квитка становить 224 грн. Найдешевший квиток коштує 58 грн, а найдорожчий 270 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Переяслав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 61 квитків Київ – Переяслав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Переяслав займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Переяслав

В місті Переяслав знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Супермаркет АТБ , що знаходится за адресою вулиця Богдана Хмельницького; будинок 104 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Переяслав
Середня ціна квитка224 грн
Найдорожчий квиток270 грн
Найдешевший квиток58 грн
Найшвидший рейс0 ч 55 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку6
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439