Список рейсів з м. Білгород-Дністровський

Список рейсів до м. Білгород-Дністровський

Розклад автовокзалів і автостанцій Білгород-Дністровський

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Білгород-Дністровський. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Білгород-Дністровський - Київ , по цьому маршруту відправляється 203 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Білгород-Дністровський

В Білгород-Дністровський знаходиться 6 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Білгород-Дністровський в місті Білгород-Дністровський , яка знаходиться за адресою вулиця Вокзальна; дім 2 . У день вона обслуговує 14 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 3 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Білгород-Дністровський

Автобусними перевезеннями з Білгород-Дністровський займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Гомельоблавтотранс Автобусний Парк №2 М.Мозир , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Міжнародний - М'Який . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Білгород-Дністровський

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 75 грн, а найдорожчий 400. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Білгород-Дністровський

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Білгород-Дністровський і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Білгород-Дністровський
Кількість автостанцій в країні6
Частота рейсів на тиждень203
Можна поїхати в міста3
Найдешевший квиток75
Найдорожчий квиток400
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникГомельоблавтотранс Автобусний Парк №2 М.Мозир
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Білгород-Дністровський