Квитки на автобус Умань – Білгород-Дністровський

Список рейсів на завтра по напрямку Умань – Білгород-Дністровський


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Умань – Білгород-Дністровський ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Умань, розклад автобусів з м. Білгород-Дністровський.

Автобусні рейси Умань – Білгород-Дністровський

Автобуси Умань – Білгород-Дністровський відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Умань в місто Білгород-Дністровський автобусом можна за 5 ч 40 мин. Відстань між містами становить 344 км.

Вартість квитків на автобус Умань – Білгород-Дністровський

В середньому ціна квитка становить 220 грн. Найдешевший квиток коштує 220 грн, а найдорожчий 220 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Умань – Білгород-Дністровський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 12 квитків Умань – Білгород-Дністровський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Умань і Білгород-Дністровський займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Автостанції Білгород-Дністровський

В місті Білгород-Дністровський знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Білгород-Дністровський , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Умань – Білгород-Дністровський
Середня ціна квитка220 грн
Найдорожчий квиток220 грн
Найдешевший квиток220 грн
Найшвидший рейс5 ч 40 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку1
Місто Умань пов’язане з автостанціями1506