Квитки на автобус з м. Охтирка

Список рейсів з м. Охтирка


Розклад автовокзалів і автостанцій Охтирка

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Охтирка . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Охтирка - Курськ , по цьому маршруту відправляється 126 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Охтирка

В Охтирка знаходиться 6 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Ahtиrka в місті Охтирка , яка знаходиться за адресою вулиця Широка; будинок 6А . У день вона обслуговує 40 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 5 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Охтирка

Автобусними перевезеннями з Охтирка займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Аскуктранс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool 915 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Охтирка

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 70 грн, а найдорожчий 1155. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Охтирка

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Охтирка і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Охтирка
Кількість автостанцій в країні6
Частота рейсів на тиждень126
Можна поїхати в міста5
Найдешевший квиток70
Найдорожчий квиток1155
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникАскуктранс
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Ahtиrka

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Охтирка