Список рейсів з м. Кам'янець-Подільський

Список рейсів до м. Кам'янець-Подільський

Розклад автовокзалів і автостанцій Кам'янець-Подільський

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кам'янець-Подільський. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кам'янець-Подільський - Київ , по цьому маршруту відправляється 1025 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кам'янець-Подільський

В Кам'янець-Подільський знаходиться 1244 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кам'янець-Подільський в місті Кам'янець-Подільський , яка знаходиться за адресою вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 . У день вона обслуговує 1853 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 363 інших населених пунктів в 9 країнах.

Перевізники Кам'янець-Подільський

Автобусними перевезеннями з Кам'янець-Подільський займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Чемеровецького Атп 16850 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес Б.18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кам'янець-Подільський

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 6093. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кам'янець-Подільський

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кам'янець-Подільський і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кам'янець-Подільський
Кількість автостанцій в країні1244
Частота рейсів на тиждень1025
Можна поїхати в міста363
Найдешевший квиток22
Найдорожчий квиток6093
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни9
Найпопулярніший перевізникЧемеровецького Атп 16850
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Кам'янець-Подільський