Список рейсів з м. Бориспіль

Список рейсів до м. Бориспіль

Розклад автовокзалів і автостанцій Бориспіль

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бориспіль. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бориспіль - Августів , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бориспіль

В Бориспіль знаходиться 900 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Бориспіль в місті Бориспіль , яка знаходиться за адресою вулиця Київський Шлях; будинок 76 . У день вона обслуговує 1309 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 132 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Бориспіль

Автобусними перевезеннями з Бориспіль займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бориспіль

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 50 грн, а найдорожчий 1924. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бориспіль

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бориспіль і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бориспіль
Кількість автостанцій в країні900
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста132
Найдешевший квиток50
Найдорожчий квиток1924
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникПідприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Бориспіль