Квитки на автобус з м. Миколаїв

Список рейсів з м. Миколаїв


Розклад автовокзалів і автостанцій Миколаїв

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Миколаїв . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Миколаїв - Київ , по цьому маршруту відправляється 4193 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Миколаїв

В Миколаїв знаходиться 2670 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Миколаїв , яка знаходиться за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 . У день вона обслуговує 4423 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 450 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Миколаїв

Автобусними перевезеннями з Миколаїв займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Lux-Reisen , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Миколаїв

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 48 грн, а найдорожчий 14279. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Миколаїв

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Миколаїв і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Миколаїв
Кількість автостанцій в країні2670
Частота рейсів на тиждень4193
Можна поїхати в міста450
Найдешевший квиток48
Найдорожчий квиток14279
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникLux-Reisen
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Миколаїв