Квитки на автобус Новий Буг – Миколаїв

Список рейсів на завтра по напрямку Новий Буг – Миколаїв


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Новий Буг – Миколаїв ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Новий Буг, розклад автобусів з м. Миколаїв.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Миколаїв — Новий Буг.

Автобусні рейси Новий Буг – Миколаїв

Автобуси Новий Буг – Миколаїв відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Новий Буг в місто Миколаїв автобусом можна за 1 ч 50 мин. Відстань між містами становить 108 км.

Вартість квитків на автобус Новий Буг – Миколаїв

В середньому ціна квитка становить 148 грн. Найдешевший квиток коштує 148 грн, а найдорожчий 148 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Новий Буг – Миколаїв

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 16 квитків Новий Буг – Миколаїв.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Новий Буг і Миколаїв займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Новий Буг

В місті Новий Буг знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це новий Буг , що знаходится за адресою новий Буг .

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Зведена інформація по напрямку Новий Буг – Миколаїв
Середня ціна квитка148 грн
Найдорожчий квиток148 грн
Найдешевший квиток148 грн
Найшвидший рейс1 ч 50 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Новий Буг пов’язане з автостанціями198