Дата останнього оновлення: 29.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Миколаїв – Баштанка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Миколаїв, розклад автобусів з м. Баштанка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Баштанка — Миколаїв.

Автобусні рейси Миколаїв – Баштанка

Автобуси Миколаїв – Баштанка відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 26 рейсів. Дістатися з міста Миколаїв в місто Баштанка автобусом можна за 1 г. 10 м. Відстань між містами становить 72 км.

Вартість квитків на автобус Миколаїв – Баштанка

В середньому ціна квитка становить 102 грн. Найдешевший квиток коштує 87 грн, а найдорожчий 115 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Миколаїв – Баштанка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 21 квитків Миколаїв – Баштанка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Миколаїв і Баштанка займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Миколаїв

В місті Миколаїв знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Богоявленський проспект; будинок 21 .

Автостанції Баштанка

В місті Баштанка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Баштанка , що знаходится за адресою вулиця Ворошилова .

Зведена інформація по напрямку Миколаїв – Баштанка
Середня ціна квитка2670
Найдорожчий квиток4193
Найдешевший квиток450
Найшвидший рейс48
Частота рейсів на день14279
Піковий день
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямкуLux-Reisen
Місто Миколаїв пов’язане з автостанціямиАвтовокзал Центральний