Розклад автовокзалів і автостанцій Теофіполь

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Теофіполь. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Теофіполь - Дубно , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Теофіполь

В Теофіполь знаходиться 14 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Теофіполь в місті Теофіполь , яка знаходиться за адресою вулиця Свободи; будинок 17 . У день вона обслуговує 38 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 7 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Теофіполь

Автобусними перевезеннями з Теофіполь займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Авто-Експерт , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Myk (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Теофіполь

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 56 грн, а найдорожчий 280. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Теофіполь

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Теофіполь і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Теофіполь
Кількість автостанцій в країні14
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста7
Найдешевший квиток56
Найдорожчий квиток280
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникАвто-Експерт
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Теофіполь