Квитки на автобус з м. Нижні Ворота

Список рейсів з м. Нижні Ворота


Розклад автовокзалів і автостанцій Нижні Ворота

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Нижні Ворота . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Нижні Ворота - Братіслава , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Нижні Ворота

В Нижні Ворота знаходиться 16 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Нижні Ворота в місті Нижні Ворота , яка знаходиться за адресою удіца Народна; будинок 9 . У день вона обслуговує 199 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 10 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Нижні Ворота

Автобусними перевезеннями з Нижні Ворота займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яців В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Нижні Ворота

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 59 грн, а найдорожчий 1388. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Нижні Ворота

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Нижні Ворота і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Нижні Ворота
Кількість автостанцій в країні16
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста10
Найдешевший квиток59
Найдорожчий квиток1388
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникПідприємець Яців В.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Нижні Ворота

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Нижні Ворота