Список рейсів з м. Ясіня

Розклад автовокзалів і автостанцій Ясіня

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ясіня. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ясіня - Чернівці , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ясіня

В Ясіня знаходиться 102 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це зупинка Ясіня в місті Ясіня , яка знаходиться за адресою вулиця світу; будинок 25 . У день вона обслуговує 132 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 45 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Ясіня

Автобусними перевезеннями з Ясіня займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Мукачівське Атп 12106 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз Ао79-26 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ясіня

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 1715. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ясіня

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ясіня і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ясіня
Кількість автостанцій в країні102
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста45
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток1715
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникМукачівське Атп 12106
Найпопулярніша автостанція в країнізупинка Ясіня