Список рейсів з м. Ужгород

Список рейсів до м. Ужгород

Розклад автовокзалів і автостанцій Ужгород

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ужгород. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ужгород - Кошице , по цьому маршруту відправляється 5483 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ужгород

В Ужгород знаходиться 2497 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Ужгород , яка знаходиться за адресою вулиця Станційна; дім 2 . У день вона обслуговує 1821 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 292 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Ужгород

Автобусними перевезеннями з Ужгород займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Транс-Уж , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз Ао79.19 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ужгород

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 23 грн, а найдорожчий 4830. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ужгород

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ужгород і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ужгород
Кількість автостанцій в країні2497
Частота рейсів на тиждень5483
Можна поїхати в міста292
Найдешевший квиток23
Найдорожчий квиток4830
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникТранс-Уж
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний