icon-arrow-left-mob-search
Кошицеicon-arrow-right-mob-searchУжгород
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Кошице – Ужгород

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Кошице – Ужгород

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
2результатів
15:30
4:00 год.
19:30
вт, 23 липня
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
вт, 23 липня
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
450,00грн
icon-carrier"Ерабус" ТОВ
450,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
05:20
5:15 год.
09:35
вт, 23 липня
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
вт, 23 липня
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
450,00грн
icon-carrier"Ерабус" ТОВ
450,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Кошице до м. Ужгород автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Кошице - Ужгород, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кошице – Ужгород ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кошице, розклад автобусів з м. Ужгород.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ужгород — Кошице.

Автобусні рейси Кошице – Ужгород

Міжнародні автобуси Кошице – Ужгород відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Кошице до міста Ужгород варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 92 км, а орієнтований час у дорозі становить 2 год 50 хв, у тиждень з міста Кошице до міста Ужгород відправляється близько 137 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Кошице-Ужгород - 11 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Кошице-Ужгород, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Кошице-Ужгород відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Кошице – Ужгород

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Кошице – Ужгород не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Кошице' та 'Ужгород';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Кошице до міста Ужгород, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Кошице до міста Ужгород також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Кошице - Ужгород, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Кошице - Ужгород через онлайн-сервіс UkrPas становить 4564 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Кошице – Ужгород

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Кошице – Ужгород. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Кошице до Ужгород, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 150 грн;
  • середня ціна - 224 грн;
  • найвища вартість квитка - 338 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Кошице - Ужгород, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Кошице

Загальна кількість станцій у м.Кошице, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Кошице-Ужгород, становить близько 2 підприємств. Найпопулярніша з них це - автовокзал Кошице . Адреса найпопулярнішої станції м.Кошице - площа Станична; будинок 9 .

Автостанції Ужгород

Прибуття автобусом Кошице-Ужгород та висадка пасажирів здійснюється на 11 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Станційна; дім 2 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Кошице – Ужгород?
Відстань між містами Кошице–Ужгород складає 92 км, яку наші перевізники долають приблизно за 2 год 50 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Кошице – Ужгород заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Кошице–Ужгород варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Кошице–Ужгород та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Кошице – Ужгород, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Кошице – Ужгород?
Ціна квитка на автобус Кошице–Ужгород формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Кошице–Ужгород і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Кошице – Ужгород
Середня ціна квитка224 грн
Найдорожчий квиток338 грн
Найдешевший квиток150 грн
Найшвидший рейс2 год 50 хв
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку11
Місто Кошице пов’язане з автостанціями108

Інші маршрути у м. Ужгород