icon-arrow-left-mob-search
Ужгородicon-arrow-right-mob-searchКошице
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Ужгород – Кошице

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Ужгород – Кошице

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
2результатів
19:30
3:00 год.
22:30
вт, 23 липня
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
вт, 23 липня
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
450,00грн
icon-carrier"Ерабус" ТОВ
450,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
10:15
2:45 год.
12:00
вт, 23 липня
Ужгород
Автовокзал "Центральний"
вул. Станційна, буд. 2
вт, 23 липня
Кошице
Автовокзал Кошице
площа Станична, буд. 9
450,00грн
icon-carrier"Ерабус" ТОВ
450,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Ужгород до м. Кошице автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Ужгород - Кошице, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ужгород – Кошице ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ужгород, розклад автобусів з м. Кошице.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кошице — Ужгород.

Автобусні рейси Ужгород – Кошице

Міжнародні автобуси Ужгород – Кошице відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається у четвер, тому плануючи поїздку автобусом з міста Ужгород до міста Кошице варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 92 км, а орієнтований час у дорозі становить 2 год 10 хв, у тиждень з міста Ужгород до міста Кошице відправляється близько 140 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Ужгород-Кошице - 13 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Ужгород-Кошице, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Ужгород-Кошице відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Ужгород – Кошице

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Ужгород – Кошице не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Ужгород' та 'Кошице';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Ужгород до міста Кошице, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Ужгород до міста Кошице також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Ужгород - Кошице, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Ужгород - Кошице через онлайн-сервіс UkrPas становить 5483 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Ужгород – Кошице

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Ужгород – Кошице. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Ужгород до Кошице, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 150 грн;
  • середня ціна - 244 грн;
  • найвища вартість квитка - 405 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Ужгород - Кошице, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Ужгород

Загальна кількість станцій у м.Ужгород, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Ужгород-Кошице, становить близько 11 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Центральний . Адреса найпопулярнішої станції м.Ужгород - вулиця Станційна; дім 2 .

Автостанції Кошице

Прибуття автобусом Ужгород-Кошице та висадка пасажирів здійснюється на 2 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це автовокзал Кошице , що знаходится за адресою площа Станична; будинок 9 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Ужгород – Кошице?
Відстань між містами Ужгород–Кошице складає 92 км, яку наші перевізники долають приблизно за 2 год 10 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Ужгород – Кошице заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Ужгород–Кошице варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Ужгород–Кошице та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Ужгород – Кошице, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Ужгород – Кошице?
Ціна квитка на автобус Ужгород–Кошице формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Ужгород–Кошице і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Ужгород – Кошице
Середня ціна квитка244 грн
Найдорожчий квиток405 грн
Найдешевший квиток150 грн
Найшвидший рейс2 год 10 хв
Частота рейсів на день20
Піковий деньу четвер
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку13
Місто Ужгород пов’язане з автостанціями567

Інші маршрути з м. Ужгород