Квитки на автобус з м. Умань

Список рейсів з м. Умань


Розклад автовокзалів і автостанцій Умань

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Умань . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Умань - Москва , по цьому маршруту відправляється 1869 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Умань

В Умань знаходиться 3982 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань в місті Умань , яка знаходиться за адресою вулиця Київська; будинок 1 . У день вона обслуговує 6868 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 530 інших населених пунктів в 9 країнах.

Перевізники Умань

Автобусними перевезеннями з Умань займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Круіз-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Умань

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 22 грн, а найдорожчий 3864. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Умань

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Умань і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Умань
Кількість автостанцій в країні3982
Частота рейсів на тиждень1869
Можна поїхати в міста530
Найдешевший квиток22
Найдорожчий квиток3864
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни9
Найпопулярніший перевізникКруіз-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Умань

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Умань